SZUKAJ

Programista ASP.NET MVC

10-06-2014

SMT Software

Wrocław

Poszukujemy ludzi z pasją, dla których programowanie to coś więcej niż tylko praca, a każdy projekt to nowe wyzwanie. Jeśli dążysz do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, jesteś samodzielny i odpowiedzialny, gotowy do pracy w zespole, to znajdziesz u nas swoje miejsce.
OBOWIĄZKI

Budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii .NET
Tworzenie dokumentacji technicznej
Rozwijanie swoich umiejętności programistycznych
WYMAGANIA

Biegła znajomość języka C# oraz komponentów .NET (w szczególności ASP.NET MVC)
Znajomość SQL, PL/SQL, T-SQL
Znajomość architektury SOA (WCF, Web Services)
Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w oparciu o architekturę wielowarstwową
Umiejętność kreatywnego rozwiązywania zadań
Zdolność analitycznego myślenia
Znajomość standardu UML
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i zgłaszanie błędów do dostawców zagranicznych
DODATKOWE ATUTY

Praca z Team Foundation Server 2005/2008/2010
Doświadczenie w budowaniu rozwiązań w oparciu o WPF, WWF, WCF
Znajomość biblioteki komponentów graficznych (DevExpress, Telerik)
OFERUJEMY

Atrakcyjne warunki finansowe
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. A. oraz spółki zalezne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym przetwarzanie ich w przyszłości do celów związanych z procesem rekrutacyjnym. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujacych mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (U.02.101.926.j.t.).