SZUKAJ

Grafik / Web designer

05-05-2015

Gemium

Warszawa

Pełny etat

Dlaczego warto z nami współpracować?

umożliwimy Ci pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy),
będziesz mógł / mogła rozwinąć swoje kompetencje (pracownikom oferujemy szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne),
z nami możesz liczyć na pracę w młodym, dynamicznym zespole i środowisku otwartym na kreatywne pomysły,
nasi pracownicy wskazują, że panuje u nas bardzo przyjazna atmosfera pracy,
w naszych kuchniach znajdziesz owoce, warzywa, płatki i kilkanaście rodzajów herbat do Twojej dyspozycji,
oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin oraz elastyczne godziny pracy.

Zakres obowiązków:

Dołączysz do zespołu UX odpowiedzialnego za nadanie ludzkiej twarzy narzędziom analitycznym. Do Twoich zadań należeć będzie:

projektowanie UI aplikacji webowych skupiających się na estetycznej i funkcjonalnej prezentacji danych,
tworzenie layoutów stron internetowych,
tworzenie logotypów i innych prac graficznych.

Nasze wymagania:

doświadczenie w realizacji projektów graficznych poparte portfolio,
umiejętność tworzenia spójnej koncepcji graficznej dla różnych aplikacji i stron WWW,
znajomość trendów webdesignu oraz poszukiwania inspiracji,
bardzo dobra znajomość oprogramowania typu: Adobe Photoshop, Illustrator, itp.,
samodzielność, sumienność, dokładność,
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji.

Dodatkowe umiejętności:

doświadczenie w wizualizacji danych, projektowaniu narzędzi analitycznych lub paneli administracyjnych,
umiejętność projektowania funkcjonalnych i pięknych interfejsów,
doświadczenie w projektowaniu makiet, struktur serwisów, user stories,
doświadczenie współpracy z zespołami scrumowymi,
wyższe wykształcenie,
podstawowa znajomość HTML5 i CSS3,
doświadczenie w przygotowywaniu materiałów zlecanych agencjom reklamowym i drukarniom,
doświadczenie w prowadzeniu badań użyteczności.

Proces rekrutacji

Analiza nadesłanych formularzy aplikacyjnych oraz portfolio, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. W aplikacji prosimy o dołączenie linka do portfolio.

Jak złożyć dokumenty

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego wraz z linkiem do portfolio.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez K-Consult Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Architektów 67 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".