SZUKAJ

Stażysta w dziale Social Media

07-05-2015

Dyna Consulting

Warszawa

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta - studia interaktywnego kompletującego swój zespół poszukujemy:

Opis stanowiska:

Tworzenie ofert i rozwijanie produktów
Wdrażanie strategii obecności w mediach społecznościowych
Prowadzenie komunikacji marketingowej i PR w kanałach social media
Przygotowywanie prezentacji
Analiza rynku konkurencji

Wymagania:

Znajomość rynku reklamy internetowej i social media
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność analizy danych statystycznych
Znajomość narzędzi i trendów social media
Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Zaangażowanie i chęć rozwoju
Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Płatny staż
Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowych projektach

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.