SZUKAJ

Specjalista ds. Raportów i Analiz

13-05-2015

IPK sp. z o.o.

Gdańsk

Nasz Klient, duża Grupa Kapitałowa działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Oczekiwania wobec kandydatów:

Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe wykształcenie kierunkowe: statystyka, matematyka,
minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
znajomość ilościowych i jakościowych metod pomiaru ryzyka,
obsługa MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość MS Excel,
zdolności analityczne.

Zakres obowiązków:

terminowe przygotowywanie raportów i analiz dotyczących realizacji celów sprzedażowych,
przygotowywanie raportów umożliwiających rozliczenie wynagrodzeń zmiennych pracowni-ków sieci sprzedaży,
przygotowywanie rankingów sprzedażowych

Oferujemy:

Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
atrakcyjne warunki finansowe ( podstawa + premia + bogaty pakiet motywacyjny), niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk Aplikuj Teraz, w temacie dopisując nazwę stanowiska oraz nr ref.: 73/2015

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".