SZUKAJ

Specjalista ds.zakupów

18-05-2015

Bispol Sp. z o.o.

Rzeszów

Pełny etat

Bispol to firma rodzinna, której MISJĄ od 1993 roku jest:
• Sprzedawać na rynki światowe towary najwyższej jakości, dające pełną satysfakcję klientom, przy zastosowaniu innowacyjnych technologii.
• Zarządzać w oparciu o zasady etyczne, zgodnie z polityką socjalną oraz dbać o środowisko naturalne.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem przygotowują asortyment odpowiadający potrzebom odbiorców. Cechuje nas kreatywność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klientów i ich potrzeb. Jesteśmy otwarci na nowości oraz wszelkie sugestie, gotowi dopasowywać naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań odbiorców.

Obowiązki:

• zarządzanie procesem zakupu materiałów i surowców dla wyrobów produkowanych w firmie (od fazy koncepcji do etapu wdrożenia do produkcji)
• rozwijanie współpracy ze stałymi dostawcami i poszukiwanie nowych rynków zaopatrzenia
• negocjowanie cen oraz warunków zawieranych umów z dostawcami
• sporządzanie zamówień zakupowych

Wymagania:

• wykształcenie wyższe
• doświadczenie zawodowe w kontaktach handlowych
biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• wysokie kompetencje komunikacyjne i umiejętność prowadzenia negocjacji
• nastawienie na cel, samodzielność

Oferujemy:

• pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• możliwość rozwoju poprzez profesjonalne szkolenia i uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

Jeżeli jesteś zainteresowany(na) naszą ofertą prześlij swoje dokumenty w postaci CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisk Aplikuj Teraz.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"