SZUKAJ

HARDWARE ENGINEER

19-05-2015

Lobo HR

Śląsk

Dla Naszego Klienta - nowoczesnej firmy o zasięgu międzynarodowym - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Projektowanie i wdrażanie elektronicznych obwodów
Przeprowadzanie testów sprawdzających oraz dokonywanie testów i pomiarów prototypów
Definiowanie i określanie wymagań dla PCB
Tworzenie i uaktualnianie dokumentacji technicznej (w tym rysunków technicznych i parametrów)
Współpraca z inżynierami oprogramowania i sprzętu zarówno w kraju jak i zagranicą

Wymagania:

Wykształcenie wyższe - inżynier elektronik
Wszechstronna wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych obwodów elektronicznych
Dobra znajomość aplikacji opartych na mikrokontrolerach
Biegłość w użytkowaniu sprzętu laboratoryjnego (m.in. urządzenia pomiarowe, zasilacze, generatory sygnałów)
Podstawowa znajomość EMC/FMI
Podstawowa znajomość FMEA
Wiedza z zakresu języków programowania (C lub pokrewne)
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (dobrym w zakresie czytania dokumentacji technicznej)

Klient oferuje:

Stabilną pracę atrakcyjne warunki zatrudnienia
Możliwość rozwoju
Pomoc w ewentualnej relokacji

Uprzejmie prosimy o przesłanie swojego CV wciskając przycisk Aplikuj Teraz, w tytule prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) . Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."