SZUKAJ

UI/Web Designer

19-05-2015

Elchupacabra

Warszawa

Elchupacabra to zespół najlepszych specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem w zakresie budowania strategii marki, projektowania grafiki i tworzenia oprogramowania. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W celu wzmocnienia naszego zespołu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

Projektowanie UI aplikacji webowych
Tworzenie logotypów i innych prac graficznych
Projektowanie i skład materiałów graficznych pod kątem rozwiązań webowych oraz mobilnych
Opracowywanie projektów od fazy koncepcji do przekazania do produkcji

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu stron WWW
Praktyczna znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Illustrator lub InDesign)
Znajomość trendów w projektowaniu interfejsów na potrzeby serwisów WWW oraz nowoczesnych narzędzi reklamy internetowej oraz rozwiązań mobilnych
Znajomość zagadnień UI i UX
Mile widziana znajomość After Effects

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego
Udział w prestiżowych projektach krajowych i międzynarodowych
Atrakcyjne warunki finansowe
Szkolenia zawodowe i językowe
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”