SZUKAJ

Praktykant w dziale Game Design

19-05-2015

Vivid Games S.A.

Bydgoszcz

Vivid Games S.A. jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie i największą firmą produkującą gry na urządzenia mobilne w Polsce. Firma z siedzibą w Bydgoszczy prowadzona jest przez doświadczonych założycieli, zatrudniając aktualnie ponad 90 wysokiej klasy specjalistów.

Dla wszystkich osób, które chcą poznać ‘od środka’ proces tworzenia gier oraz branżę, przygotowaliśmy program praktyk/staży, które możesz odbyć w dogodnym dla Ciebie momencie przesz cały rok. Po ich zakończeniu każdy uczestnik otrzyma od nas referencje, natomiast najlepsi mogą liczyć na propozycję stałej współpracy.

Co wyróżnia Vivid Games:

* realna możliwość zdobycia praktycznych umiejętności poprzez pracę przy rozwijanych przez nas projektach, * dobycie doświadczenia zawodowego w profesjonalnym zespole doświadczonych specjalistów, tworzących od lat gry, * szansa poznania najnowszych technologii informatycznych oraz zapoznania się ze sposobem prowadzenia projektów, organizacji czasu i pracy zespołowej, * obszerny pakiet benefit – codzienne śniadania, świeże owoce, napoje, imprezy firmowe, * elastyczne godziny pracy (około … tygodniowo), * a to wszystko w przyjaznej atmosferze współdziałania i dobrej zabawy, * cenimy sobie ciężką pracę Praktykantów, dlatego też często nagradzamy ich zaangażowanie ofertą pracy.

Kim jest idealny Kandydat na Praktykanta?

* przede wszystkim jest pasjonatem gier, * ma dużą wyobraźnię, jest kreatywny i pomysłowy – w Twojej głowie kłębią sie postacie, dialogi, historie, * dla ciebie problem, to nie problem – to wyzwanie, błąd to nie błąd, tylko nauczka, * cechuje Cię zaradność i pozytywna energia, * mile widziani kandydaci, którzy zetknęli się już z Gamedev

Twoje zadania podczas praktyk:

· * do Twoim obowiązków będzie należała pomoc w codziennych obowiązkach Game Designera

· * będziesz współtworzył nasze najnowsze produkcje (a tu liczy sie tylko kreatywność) – nasz sukces będzie Twoim sukcesem

JEŚLI NIE JESTEŚ KREATYWNĄ GŁOWĄ TO BYĆ MOŻE ODNAJDZIESZ SIĘ W TECHNICZNYCH ASPEKTACH DZIAŁU GAME DESGIN !!

Do Twoich obowiązków będzie należeć: * wpisywanie danych do edytora gry, * odpowiadanie za ich poprawność w edytorze, * testowanie gier, oprogramowania

Uprzejmie prosimy o przesłanie swojego CV wciskając przycisk Aplikuj Teraz.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )”