SZUKAJ

Programista C++

20-05-2015

Soft-Projekt Sp. z o.o.

Katowice

Firma Soft-Projekt istnieje od 1994 roku. Od początku działalności zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania dla przedsiębiorstw, a w szczególności systemów wspomagających zarządzanie w branży wyrobów hutniczych.

Opis stanowiska pracy

- projektowanie, implementacja i testowanie aplikacji w języku C++,

- tworzenie rozwiązań spełniających wymagania techniczne i biznesowe,

- dbanie o wysoką wydajność i elastyczność systemu,

- modelowanie nowych, ciekawych i innowacyjnych funkcjonalności.

Oferujemy:

- pracę w prężnym i ambitnym zespole,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- dostęp do najnowszych technologii,

- możliwość uczestniczenia w perspektywicznym i stabilnym projekcie,

- dofinansowanie szkoleń i kursów zawodowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy minimum 2 letniego doświadczenia w programowaniu w języku C/C++, odpowiedzialnego i pełnego zaangażowania podejścia do pracy, a także umiejętności:

- programowania obiektowego w języku C++,

- analizy i modyfikacji istniejącego kodu programu,

- tworzenia rozwiązań, algorytmów, architektury programu,

- budowy i analizy struktur baz danych,

- wyszukiwania informacji i radzenia sobie z nietypowymi zagadnieniami,

- szybkiego uczenia się i chęci rozwoju

oraz znajomości:

- języka SQL, szczególnie z wykorzystaniem baz danych MySQL,

- architektury klient-serwer.

Dodatkowe atuty:

- znajomość PHP, HTML5, CSS3, JavaScript/jQuery,

- doświadczenie w pracy nad złożonymi projektami informatycznymi,

- wiedza z zakresu budowy i konfiguracji sieci komputerowych,

- znajomość języka angielskiego,

- posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Uprzejmie prosimy o przesłanie swojego CV wciskając przycisk Aplikuj Teraz.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"