SZUKAJ

Recepcjonista / Recepcjonistka

26-05-2015

Gemius SA

Warszawa

Pełny etat

Gemius SA poszukuje osoby na stanowisko :

Za co będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna pracując z nami:
sprawną obsługę recepcji,
pełnienie funkcji asystenckich dla zarządu i dyrektorów spółki,
przygotowywanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, obsługa spotkań w trakcie ich trwania,
zapewnienie obiegu dokumentów w biurze i pomiędzy biurami,
przyjmowanie klientów, interesantów,
pomoc pracownikom biura,
współpraca z osobami, obsługującymi administracyjnie inne powierzchnie biurowe.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Jeżeli jesteś osobą odważną, komunikatywną i potrafiącą pracować nad wieloma zadaniami naraz, a poza tym:
dobrze obsługujesz MS Office,
znasz angielski w stopniu komunikatywnym,
posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz znasz reguły savoir-vivre,
posiadasz co najmniej średnie wykształcenie,
chcielibyśmy Cię poznać!

Dodatkowym atutem będzie:
doświadczenie na podobnym stanowisku.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych. Wyniki tej analizy są podstawą do zaproszenia na spotkanie, którego celem jest sprawdzenie umiejętności i zdolności kandydatów. Ostatni etap to rozmowa z przyszłym przełożonym. Wyłoniona w procesie selekcji osoba otrzyma ofertę pracy.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.