SZUKAJ

Konsultant ds. Monitoringu IT

02-06-2015

Cyclad Polska

Bydgoszcz

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

W chwili obecnej poszukujemy osób z dobrą znajomością języków angielskiego i francuskiego do pracy dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, do jednego z jego oddziałów zlokalizowanego w Bydgoszczy.

Konsultant ds. Monitoringu

Opis stanowiska:
· Monitorowanie funkcjonowania sieci, serwerów oraz aplikacji
· Przyjmowanie oraz rejestrowanie w systemie sytuacji problemowych
· Zgłaszanie i przekazywanie sytuacji problemowych do odpowiednich zespołów
· Rozwiązywanie standardowych problemów zgodnie z zalecaną instrukcją

Wymagania:
· Co najmniej dobra znajomość języków: angielskiego I francuskiego
· Umiejętność obsługi komputera
· Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
· Umiejętność pracy w zespole
· Podstawowa znajomość tematyki związanej z bazami danych, siecią i serwerami będzie dodatkowym atutem
· Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
· Wykształcenie informatyczne lub filologiczne mile widziane
· Gotowość do pracy w trybie zmianowym

Oferujemy:
· Interesującą pracę w wielokulturowym zespole
· Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie z branży IT
· Pakiet interesujących szkoleń
· Prywatna opieka medyczna
· Dodatkowe ubezpieczenie na życie
· Karta Multisport
· Atrakcyjne wynagrodzenie
· Bonus relokacyjny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym CC14/KONSDSMON/BYD/ za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”