SZUKAJ

Front-end developer

13-06-2015

OPONEO S.A.

Bydgoszcz

Główną działalnością OPONEO S.A. jest sprzedaż e-commerce; więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie www.oponeo.pl. Rozwiązania własne z dziedziny IT stanowią o przewadze konkurencyjnej naszej firmy. Procesy biznesowe dotyczące sprzedaży, planowania dostaw, logistyki i produkcji są w pełni wspierane przez systemy rodzaju CMS, ERP, CRM oraz elementy BI. Wszystkie obszary działalności firmy mają odzwierciedlenie w jednym scentralizowanym systemie OPONEO ControlCenter, na którego granicach działają podsystemy w postaci produktów firm zewnętrznych.

FIRMA OPONEO SA poszukuje kandydata na stanowisko:

Wymagania:
bardzo dobrej znajomości HTML, CSS i standardów W3C
znajomości JavaScript ze szczególnym uwzględnieniem jQuery
umiejętności optymalizacji stron dla różnych przeglądarek
znajomości Adobe Photoshop w stopniu pozwalającym na samodzielne cięcie layoutów
zdolności szybkiego uczenia się
nastawienia na pracę zespołową

Obowiązki:
tworzenie HTML i CSS w oparciu o layout w formacie PSD
programowanie interakcji (JavaScript, jQuery)
tworzenie kodu modułów do wielokrotnego użycia w różnych aplikacjach www

Oferujemy:
umowę o pracę na czas nieokreślony
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę stacjonarną w Bydgoszczy w pełnym wymiarze czasu
pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
dobrze wyposażone stanowisko pracy
pracę w doświadczonym zespole

Osoby spełniające wszystkie wymagania proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku:Aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).