SZUKAJ

Serwisant sprzętu Apple

27-01-2018

iRestore

Sopot

Freelancer

Restore - pogwarancyjny serwis sprzętu Apple poszukujemy pasjonatów sprzętu Apple na stanowisko:

Serwisantka / Serwisant Apple

Zakres obowiązków:
-samodzielna naprawa urządzeń klientów
-rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych
-kontrola jakości przeprowadzanych napraw

Od kandydatów oczekujemy:
-zdolności manualnych
-otwartości na naukę i poszerzanie umiejętności
-mile widziane wcześniejsze doświadczenie w serwisowaniu urządzeń elektronicznych i/lub wykształcenie elektroniczne
premiowana będzie także umiejętność lutowania układów BGA

Oferujemy:
-pracę w miłym, energicznym zespole
-pracę w prężnie rozwijającej się firmie
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-szkolenie techniczne
-wynagrodzenie: od 2200 do 4000 zł (brutto)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustw. z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych D.z.u z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"