SZUKAJ

Grafik

20-06-2015

OH! GROUP SP. Z O.O.

Wszędzie

Freelancer

OH! GROUP SP. Z O.O. nawiąże współpracę z osobą na stanowisku:

grafik (k/m)

pół etatu /zdalna lubw biurze w Gdyni

Wymagania obiektywne:
Bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe: Photoshop,
Ilustrator, inDesign i/lub Corel
Pomysłowość
Umiejętność wyczucia i potrzeb branży oraz grupy docelowej
Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Dokładność

Zadania:
Projektowanie materiałów graficznych (kampanie POS, BTL)
Kompleksowe prowadzenie projektu graficznego

Wymagania subiektywne:
umiejętność pracy zespołowej
dobra komunikacja z otoczeniem
ciekawa pasja
poczucie humoru
brak uczulenia na sierść ;)

opis dodatkowy:
Proponujemy pracę przy realizacji konkretnych zleceń, rozliczenie w formie umowy o dzieło lub faktury. Możliwość pracy zdalnej lub u nas w biurze (jest kawa i wygodne pufy).
Jesteśmy fajną ekpią młodych ludzi, którzy wspólnie tworzą ciekawe rzeczy. Jeśli masz ochotę nauczyć się czegoś nowego oraz rozwijać swoje umiejętności, pracując przy realnych projektach, podeślij swoje CV oraz link do portfolio za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).