SZUKAJ

Ilustrator

21-06-2015

+ Clients

Warszawa

Freelancer

Agencja interaktywna poszukuje osoby na stanowisko :

Grafik/Ilustrator. (k/m)

Grafika i ilustracje są Twoją pasją? Pierwszego Intuosa dostałaś/eś na komunie? Kochasz projektować i tworzyć niezwykłe layouty? Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się agencji interaktywnej, przy projektach dla międzynarodowych firm?

Opis stanowiska:

-projektowanie ilustracji na potrzeby animacji 2D
-rysowanie storyboardów z wykorzystaniem tabletu WACOM Intuos PRO
-projektowanie graficzne materiałów reklamowych i przygotowanie do druku
-projektowanie graficzne do internetu
-projektowanie ilustrowanych infografik

Wymagania:

-Biegła znajomość programów z pakietu ADOBE (m.in. Photoshop, Illustrator)
-Umiejętność posługiwania się tabletem graficznym WACOM, poparta przykładami w portfolio
-Głowa pełna pomysłów
-Kreatywność i własna inicjatywa
-Dbałość o detale oraz zmysł estetyczny
-Umiejętność pracy zespołowej z innymi osobami biorącymi udział w projektach (programista, animator, copywriter)
-Znajomość aktualnych trendów i aktywne poszukiwania nowych inspiracji
-Terminowość oraz odpowiedzialność za prowadzone projekty
-Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Oferujemy:

-Pracę w nietuzinkowej atmosferze, w miłym towarzystwie
-Dogodną lokalizację na Mokotowie blisko metra
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie
-Elastyczne godziny pracy
-Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz wkładu w pracę
-Rozwój osobisty na szkoleniach stacjonarnych oraz na platformach edukacyjnych online

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz Link do PORTFOLIO za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".