SZUKAJ

Specjalista ds. Obsługi Klienta / Corel / Grafik

24-06-2015

Ataner s.c.

Skierniewice

Firma istnieje od ponad 25 lat. Na lokalnym rynku zajmujemy się obsługą instytucji państwowych, małych i średnich firm a także osób prywatnych.
Wykonujemy usługi poligraficzne, drukarskie, zaopatrujemy firmy w pieczątki, stemple, wizytówki, gadżety reklamowe oraz wydruki wielkoformatowe takie jak banery, folie, litery
Dodatkowo oferujemy trofea sportowe, tabliczki okolicznościowe. Częścią naszej działalności są usługi kserograficzne, oprawa prac, laminowanie dokumentów.

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska:

Poszukujemy do pracy osoby z wyobraźnią, a przede wszystkim znajomością programu Corel Draw, mile widziane doświadczenie przy tworzeniu projektów
Osoba musi być lojalna, uczciwa a także sympatyczna i komunikatywna, ponieważ będzie miała bezpośredni kontakt z klientami.
Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

Min. średnie wykształcenie,
Komunikatywność,
Łatwość nawiązywania kontaktów,
Umiejętność obsługi komputera,
Min. podstawowa znajomość Corel Draw.

Oferujemy:

Oferujemy umowę o pracę na cały etat.
Wynagrodzenie stałe plus premia za wyniki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Ataner-2 z siedzibą w Skierniewicach."