SZUKAJ

Grafik - Web Designer

24-06-2015

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

ING Bank Śląski S.A. poszukuje do swojej siedziby osoby na stanowisko:

Grafik – Web Designer

Zakres obowiązków:
współtworzenie grafik dla systemów internetowych banku w zespole grafików
tworzenie grafik koncepcyjnych
tworzenie layotów dla rozwiązań mobilnych
dbanie o graficzną spójność interfejsów
praca w projektowych technikach zwinnych (agile)

Oczekujemy:
doświadczenia w projektowaniu graficznym na potrzeby internetu (aplikacje mobilne, strony www)
bardzo dobrej znajomości programów z pakietu Adobe Creative Suite/Cloud (Photoshop, Illustrator, In Design)
umiejętności projektowania w technologii RWD oraz pracy z makietami
znajomości nowoczesnych trendów na rynku digital i mobile – w obszarze internetowej komunikacji z klientem
wiedzy z zakresu UX/UI
znajomości podstaw HTML/CSS*
kreatywności i zdolności podważania status quo
inicjatywy, dokładności i samodzielności w działaniu
dobrej znajomości języka angielskiego

Doświadczenie w pracy w agencji kreatywnej oraz obsługa Axure RP będą dodatkowymi atutami

Prosimy o załączenie portfolio, zawierającego zrealizowane projekty graficzne.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz linku do Portfolio za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.

W temacie prosimy podać nr ref.: 17/MG/2015

Administratorem danych jest ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowice 40-086, Sokolska 34 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.