SZUKAJ

Operator/Grafik DTP

26-06-2015

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków

Wydawca serwisów internetowych oraz ogólnopolskiego miesięcznika poświęconego pracy poszukuje do swojego zespołu w Krakowie:

Zakres obowiązków:

Przygotowanie składu gazety – ogólnopolskiego miesięcznika oraz specjalistycznych e-booków
Przygotowanie projektów ogłoszeń, ulotek oraz innych form reklamowych dla naszych serwisów oraz naszych klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

Praktycznego doświadczenia w przygotowaniu grafiki na potrzeby Internetu oraz materiałów do druku; ( co najmniej 2. letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w mediach lub reklamie).
Wykształcenia kierunkowego
Dużej kreatywności, zmysłu estetycznego, znajomości zasad tworzenia wizualnej komunikacji marketingowej;
Sprawności w posługiwaniu się narzędziami ( w tym szczególnie programu InDesign) oraz do obróbki grafiki;
Solidności, terminowości, wysokich zdolności interpersonalnych.

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia ( możliwa umowa o pracę w niepełnym wymiarze godzin)
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i stażu zawodowego
Możliwość rozwoju i specjalizacji
Pracę w niewielkim, młodym i dynamicznym zespole, w firmie ceniącej indywidualistów
Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV + LM klikając w przycisk aplikowania.
W temacie formularza prosimy umieścić : ,, Grafik/Kraków "

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".