SZUKAJ

Grafik Komputerowy

26-06-2015

PHU IMET

Włocławek

Firma IMET powstała w 1994 roku i dziś jest jednym z czołowych dystrybutorów materiałów budowlano-instalacyjnych w Polsce.
Pasja, zaangażowanie i profesjonalizm pozwoliły stworzyć prężnie działającą firmę.

Współpracujemy bezpośrednio z największymi Polskimi producentami jak i czołowymi importerami,
dzięki czemu gwarantujemy materiały w bardzo atrakcyjnych cenach.

Opis stanowiska:

Przygotowywanie projektów, wizualizacji oraz materiałów do druku
Projektowanie grafiki korporacyjnej (logo, ulotki, foldery, plakaty, etc.)
Przygotowanie projektów reklamy wizualnej
Przygotowanie materiałów na strony www
Administracja strony internetowej
Aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów
Współpraca przy tworzeniu treści na fanpage firmy
Archiwizacja projektów.

Wymagania:

Minimum wyższe licencjackie
Kreatywność, pomysłowość oraz innowacyjność i samodzielność w działaniu
Biegłe posługiwanie się aplikacjami Adobe (Illustrator, InDesign, PhotoShop)
Mile widziane doświadczenie w pracy z programem Subiekt GT lub podobnym.

Oferujemy:

umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
pracę na pełen etat w biurze w Wichowie
niezbędne narzędzia pracy
twórczą i swobodną atmosferę pracy
wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Prosimy w temacie formularza wpisać: Projektant odzieży

W aplikacji pamiętaj o zapisie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i następnych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997