SZUKAJ

GRAFIK - PROJEKTANT ODZIEŻY

26-06-2015

E plus M Spółka z o.o.

Stara Iwiczna

Wiodący producent odzieży licencyjnej z siedzibą w Starej Iwicznej k. Warszawy poszukuje osoby na stanowisko:

Jeśli jesteś osobą ambitną, pełną pomysłów, chętną do pracy i zdobywania nowych umiejętności, a kontakt z ludźmi nie sprawia Ci żadnego problemu - dołącz do nas!

Opis stanowiska:
tworzenie projektów odzieży
wybór tkanin i grafik do kolekcji
prowadzenie dokumentacji projektowej
monitoring rynku odzieżowego i analiza tendencji w modzie dziecięcej

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe
praktyczna znajomość programów graficznych tj. Illustrator, Photoshop
komunikatywna znajomość języka angielskiego
znajomość branży odzieżowej, w szczególności dziecięcej
kreatywność w zakresie tworzenia nowoczesnego wzornictwa
bardzo dobra organizacja pracy własnej
umiejętność pracy w zespole
zaangażowanie, odpowiedzialność i punktualność
postawa wskazująca samodzielność, kreatywność i inicjatywę
upór w dążeniu do celu
umiejętność nadążania za otaczającym światem i zmianami na rynku
pogodne usposobienie i pozytywne nastawienie
kultura osobista

Oferujemy:
ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
zatrudnienie na umowę o pracę
atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
praca stacjonarna w siedzibie firmy – możliwe wyjazdy targi
zaawansowane narzędzia do organizacji pracy
możliwości awansu i rozwoju zawodowego
Praca na miejscu w firmie. Mile widziani absolwenci.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz.

W aplikacji pamiętaj o zapisie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i następnych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997